BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Aktualitet

Dje dëshmoi para prokurorëve belg në Belgjikë, Artan Hoxha publikon foton publikon foton nga një tjetër shtet: Na iku jeta duke e kërkuar nëpër male dhe kodra, por këtu e gjen në mes të qytetit, madje në...

Dje dëshmoi para prokurorëve belg në Belgjikë, Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha dëshmoi dje në Belgjikë për çështjen e Toyota Yaris, ndërsa sot është ndalur në Holandë.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ai ka ndarë disa foto nga qyteti, teksa ndodhet para disa rrënjëve kanabis.

Mes ironisë, Hoxha shkruan se kanabisi atje ndodhet në mes të qytetit, madje edhe në vitrina, ndërsa në Shqipëri duhet ta kërkosh nëpër male e kodra.

Postimi i plotë:

Duke perzgjedhur kultivaret novative per sezonin e ri te narkokultures…

Na iku jeta duke e kerkuar neper male dhe kodra, keta e mbjellin per kokerr te qejfit ne mes te qytetit, madje ne vitrine te dyqanit….

Megjithate atij tonit i vjen anash, jo vetem se çunat e punojne gjithe “dashuri”, por edhe sepse eshte rritur nen rrezet e ngrohta te diellit mesdhetar, mbushur plot me vitamine D.

Ah se harrova, nuk eshte nga ai mjeksori, eshte nga ai me THC te larte.