BREAKING NEWS

Arrestimet në Tiranë e Jug të vendit, në pranga dhe burri i kandidates së PS për deputet/ Ardi Veliu në konferencë urgjente: Operacioni u shtri në disa qarqe, 6 muaj hetime, ja të arrestuarit!

Arrestimet në Tiranë e Jug të vendit, në pranga dhe burri i
x

Aktualitet

Djegie në trup dhe dëmtime, bie nga shtylla 30-vjeçari që po rregullonte internetin në Paskuqan

Djegie në trup dhe dëmtime, bie nga shtylla 30-vjeçari që

Një 30-vjeçar ka rënë nga shtylla duke pësuar dëmtime dhe djegie në trup. Mësohet se personi me inicialet V.N, banues në Paskuqan ka hipur në shtyllën e internetit dhe po e riparonte atë.

I riu ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë ka rënë nga shtylla.

Ai ka pësuar dëmtime të mëdha në trup dhe djegie. 30-vjeçari është dërguar në spital ku dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Njoftimi i policisë Tiranë

Rreth orës 16:00 në rrugën “Demokracia” shtetasi V. N rreth 30 vjeç dyshohet se gjatë tentativës për të riparuar rrjetin e internetit në një shtyllë tensioni, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime dhe djegje.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë mjeksore të specializuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.