BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Aktualitet

“Do bëjmë s*ks dy herë në...”, i riu kërcënon ish-partneren, kërkesa e pazakontë e 28-vjeçarit

“Do bëjmë s*ks dy herë në...”, i riu

Një 28-vjeçar kosovar ka kërcënuar ish-partneren e tij duke i kërkuar të kthehen së bashku, kundër dëshirës së saj.

Ngjarja ka ndodhur në Gjakovë mbrëmjen e së premtes. I riu ka kërcënuar 34-vjeçaren, me të cilën kishte pasur lidhje dashurie për disa kohë.

Sipas Gazetës Sinjali, 28-vjeçari dyshohet e kërcënonte vazhdimisht përmes mesazheve në rrjete sociale.

Ai i kërkonte asaj që të vazhdonte lidhjen dhe kryenin marrëdhënie seksuale dy herë në javë.

Gjithashtu e kishte kërcënuar me fëmijët e saj, ndaj 34-vjeçarja i kishte kërkuar ndihmë policisë. I riu është vendosur në pranga dhe është marrë në pyetje nga hetuesit. Ai akuzohet për “kanosje”.