BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Aktualitet

Do hyni në stadium sonte për ndeshjen? Këto gjëra duhet të keni parasysh para se të niseni

Do hyni në stadium sonte për ndeshjen? Këto gjëra duhet

Stadiumi i ri kombëtar pritet të inagurohet sot në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës.Të gjitha biletat janë shitur dhe interesi është tepër i madh, edhe pse ndeshja nuk ka vlerë në kualifikimin e kombëtares në Euro 2020.Por në stadiumin e ri pritet të zbarohen rigorozisht edhe rregullat e reja. Për t’i shmangur nëse do të shkoni sot në stadium duhet të mos merrni me vete disa sende si çelësa makine apo apartamenti, çakmakë edhe monedha. Këto sende nuk do iu lejohen dhe do të konfiskohen në hyrje.

Gjithashtu në stadium nuk do të lejohen as ushqime të jashtme apo edhe shishe uji apo pije të tjera.