BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Aktualitet

“Do jetë tepër vonë kur...”, Kreshnik Spahiu publikon foton që po ‘thyen’ rrjetin dhe jep mesazhin e fuqishëm

“Do jetë tepër vonë kur...”, Kreshnik Spahiu publikon

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ndarë në rrjetet sociale një mesazh tepër prekës të yllit të futbollit Ronaldinho.

Postimi i plotë:

“Babai im më tha se ishte më mirë të mësoja të zotëroja topin zbathur për të pasur më shumë ndjeshmëri tek këmbët dhe i premtova se do ta zotëroja atë top si askush tjetër, por ajo që ndodhi në të vërtetë ishte se ai nuk kishte para për të më blerë një palë këpucë.

Kur fitova Topin tim të parë të Artë, nuk kam qarë nga gëzimi, kam qarë kur nuk e kam pasur babanë pranë meje.” – Ronaldinho

Vlerëso prindërit kur janë gjallë, sepse kur ata të mos jenë më, do të jetë tepër vonë!

RONALDINHO

“Do jetë tepër vonë kur...”, Kreshnik Spahiu publikon