BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda me akuza të forta: Ma ka vrarë shteti, sot do të mbushte 22 vjeç

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda
x
BREAKING NEWS

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do të jetë i pranishëm

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara të Ramës, mos u fshihni pas fustanit të Alibeajt

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara
x
BREAKING NEWS

Përmendja e Ramës në çështjen “McGonigal”/ Berisha jep lajmin, zbulon lëvizjen e radhës: Shqipëria vërshon drejt Tiranës, ja DATA

Përmendja e Ramës në çështjen
x
BREAKING NEWS

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit: Deputetë pa sens protagonizmi dhe identitet politik

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit:
x
BREAKING NEWS

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat: Duket sikur historitë përsëriten me personazhe të ndryshme

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me ish-zyrtarin e FBI? Habit me përgjigjen Gazment Bardhi

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me
x
BREAKING NEWS

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja çfarë çova në SPAK

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja
x

Aktualitet

"Do ketë probleme për Gledis Nanon nga bota e krimit", eksperti ngre alarmin dhe tregon rrezikun e madh: Janë të përfshirë edhe shtete të tjera, përveç Iranit

"Do ketë probleme për Gledis Nanon nga bota e krimit",

Specialisti i sigurisë, Ergys Muzhaqi u shpreh në një intervistë për mediat se ish-drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano do të ketë probleme nga bota e krimit pas publikimit të emial-eve.

Ai sqaroi se tashmë hakerat kanë të dhëna sensitive dhe këtë aktivitet po e zhvillojnë pas asnjë pengesë.

“Me ekspozimin e të dhënave tona personale dhe asnjë masë që nuk u mor filloi tatëpjeta e këtij muhabeti. Ka logjikë të mendosh që kemi edhe shtete të tjera të përfshira, përveç Iranit. Kemi ekspozimin të e-mail të zotit Nano, tregoi që autorët e sulmit me gjithë mbështetjen e tyre, bëjnë aktivitet të papenguar, që kanë akses, që kanë në duart e tyre informacion të shumtë. Personalisht zoti Nano mund të ketë probleme”, u shpreh Muzhaqi.