BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Aktualitet

“Do na mungojë”/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, Petro Koçi jep lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

“Do na mungojë”/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, Petro

Deputeti i PS-së, Petro Koçi ka ndarë sot një lajm të hidhur në rrjetet sociale. Koçi njofton se dje është ndarë nga jeta mjeku i njohur Leonidha Bele.

“Pas ikjes nga jeta sot percillet nga komuniteti fierak mjeku i shquar Leonidha Bele.

Leonidha Bele ka punuar ne spitalin e Fierit deri sa doli ne pension duke gezuar mirenjohjen dhe respektin e mbare qytetareve fierake dhe me gjere.

Per meritat e vecanta Bashkia e Fierit e ka nderuar mjekun pasionant me titullin “Nderi i qytetit Fier”. Do na mungoje nje protagonist i mjekesise fierake dhe nje qytetar i tradites me te vyer te qyetetit tone.”, shkruan Petro Koçi.