BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Aktualitet

“Do ndihen edhe në Shqipëri”, astrologia e njohur bën parashikimin e fortë: Na presin 3 vite të vështira, ja çfarë do ndodhë deri në vitin 2023

“Do ndihen edhe në Shqipëri”, astrologia e njohur bën

Astrologia Krisanthi Kallojeri, që punon dhe jeton në Athinë ka bërë një parashikim të fortë  sipas asaj që është shkruar në yje

“Në tre vitet e ardhshme bota do të njohë zhvillime të vështira, me natyrë ekonomike. Tregjet financiare do njohin vështirësi dhe këto do të ndihen edhe në vende të vogla si Shqipëria. Po kështu do ketë zhvillime politike të fuqishme. Dy eklipset, njëri në 5 qershor dhe tjetri në 21 qershor gjithashtu do sjellin vështirësi.”

Pas vitit 2023 bota do stabilizohet e do vijnë kohë te begata. Nuk do të ketë ndryshim të rendit botëror. Do vazhdojmë me sistemin kapitalist.

Këshillat janë: Bëni hapa të vegjël, dhe të sigurt përpara. Vlerësoni ato për të cilat keni luftuar shumë, mbajini fort. Qëndroni më këmbë në tokë, që trazirat mos t’ju gjejnë në ajër.