BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x
BREAKING NEWS

“Ky është me të vërtetë një moment historik"/ Vjen lajmi i shumëpritur për Finlandën dhe Suedinë

“Ky është me të vërtetë një moment
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë: Do të kujtojmë si shoqe, aktore e personalitet me nam

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re
x
BREAKING NEWS

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët "qepin" gojën dhe i bëjnë thirrje Ramës të heqë dorë nga “riedukimi”

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' sërish çmimi i naftës, sa do të shiten benzina dhe gazi? Bordi i Transparencës merr vendimin

'Fluturon' sërish çmimi i naftës, sa do të
x
BREAKING NEWS

Nga çështja e “detit” me Greqinë, te ndarja e Shqipërisë nga Maqedonia nëse Shkupi s’pranon propozimin e Macron, Rama shpalos vizionin e tij gjatë vizitës në Holandë

Nga çështja e “detit” me Greqinë, te ndarja e
x
BREAKING NEWS

Denoncimi i LSI për inceneratorët, SPAK vihet në lëvizje dhe merr vendimin për dy të moshuarit 'milionerë' por që jetojnë në azil

Denoncimi i LSI për inceneratorët, SPAK vihet në lëvizje dhe
x

Aktualitet

“Do të arrestohet Berisha”/ Pas deklaratës së fortë që 'trazoi ujërat', Stresi sulmon ashpër Frrok Çupin: Plak i mjerë, të larguan nga fshati se ishe ...

“Do të arrestohet Berisha”/ Pas deklaratës së

Analisti Frrok Çupi hodhi një teori se ish-kryeministri Sali Berisha do të arrestohej katër ditë përpara Kuvendit të 11 Dhjetorit. Kjo deklaratë e tij “trazoi ujërat” dhe u ndoq edhe nga deklarata të tjera të figurave të njohura.

Një dër deklaratat me epike ka qenë ajo e reperit të njohur, Stresi, i cili është edhe një mbështetës i flaktë i Berishës.

Ai iu përgjigj ashpër Çupit, teksa shkruan në një koment se analisti është një plak i mjerë dhe se e larguan nga fshati i tij në Mirditë, sepse ishte spiun.

“Do të arrestohet Berisha”/ Pas deklaratës së

Më të lexuarat