BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Aktualitet

“Do të dridhem e tëra”/ Kandidatja e PD emocionohet kur flet për fjalimin e parë në Kuvend, ja si e parashikon: Shpresoj që...

“Do të dridhem e tëra”/ Kandidatja e PD emocionohet kur

Moderatorja Ori Nebiaj është shprehur e sigurt për marrjen e mandatit të deputetit. E pyetur sesi do të jetë fjalimi i parë i saj në Kuvend, Nebiaj tha se do të dridhem e tëra nga emocionet, pasi do i drejtohet çdo shqiptari që e çoi në atë foltore.

Ori Nebiaj: “Pretendohet se unë nuk do të kem emocione normalisht edhe duhet të jem krejtësisht komode para medies edhe kujtdo publiku, por të garantoj që do të dridhem e tëra. Edhe shpresoj që të mos bëj ndonjë gabim. Por, e di që do kem shumë emocione, se e di që do jem aty duke iu drejtuar çdo shqiptari që më çoi në atë foltore dhe kjo do të jetë diçka që askush s’duhet ta harrojë në atë foltore.”