BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

"Do vijë koha që s’do lidhet djali me vajzën nëse ...", Alfred Cako del me parashikimin e frikshëm

"Do vijë koha që s’do lidhet djali me vajzën nëse

Konspiracionisti Alfred Cako i ftuar në rubrikën ‘Rrethi në katror’ diskutoi mbi çështjet e nxehta aktuale.

Alfred Cako, teksa fliste për virusin që ka pushtuar botën tha se vaksina do luajë shumë rol të madh në jetën e njerëzve.

“Do vijë koha që s’do lidhet djali me vajzën nëse njëri prej tyre s’ka bërë vaksinën, ndoshta ju tani nuk e besoni po keni për ta parë që kështu do ndodhë,” tha Cako.

Ky i fundit i bëri edhe një analizë zgjedhjeve në SHBA, duke u kapur në detaje të ceremonisë që sipas tij ishin sataniste, që nga veshja e të pranishmëve dhe deri tek personazhet që morën pjesë në inaugurimin e Joe Biden.