BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

“Doja të kapja nusen e djalit”, zgjerohet skandali me rojën e shkollës, 15-vjeçarja e abuzuar rrëfen çfarë i tha 65-vjeçari

“Doja të kapja nusen e djalit”, zgjerohet skandali me

Në tjetër detaj tronditës është zbuluar në dëshminë e 15-vjeçares nga Babrruja, e cila u abuzua seksualisht nga një 65-vjeçar, si dhe 3 rinj, bashkëpunëtor të tij.

Në dosjen hetimore, e publikuar nga ‘BW’, thuhet se vajza ka pohuar para oficerëve të çështjes se Abas doku kishte dashur të abuzonte nusen e djalit të tij, por nuk ia kishte dalë.

“Në lidhje me bashkëshorten e shtetasit Abaz, vajza ka treguar se e ka pyetur nëse ka marrë ndonjë gocë. Sipas saj Abazi i ka treguar se ka dashur të kapë nusen e djalit, por s’ka mundur.”, thuhet në dosjen hetimore.

Kujtojmë se gjykata caktoi sot masën e sigurisë, duke lënë në burg Abas Dokun dhe 3 bashkëpunëtorët e tij.