Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Aktualitet

Doktori Flamur Topi tregon se kur do të zhduket koronavirusi në Shqipëri

Doktori Flamur Topi tregon se kur do të zhduket koronavirusi në

Doktori Flamur Topi ka komentuar situatën e shkaktuar nga koronavirusi.

Sipas tij ekziston mundësia që COVID-19 të largohet me rritjen e temperaturave.

“Me ngrohjen e kohës ka vërtet shumë shpresa që kurba jo vetëm të bjerë, por edhe të eliminohet. Ky virus ka një përhapje më të madhe, në përmasën e një pandemie”, tha Topi në abc news.

Më të lexuarat