Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Doli informacioni për arsenalin e armëve, merret vendimi i papritur për shefin e komisariatit të Cërrikut dhe dy zyrtarë të tjerë

Postuar: 11/07/2019 - 19:15

Nxorën informacion për armët në Elbasan, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut, Bilal Semanaj. Gjithashtu u pezulluan edhe dy zyrtarë të tjerë. Xhitozi dhe Semanaj dyshohet të kenë nxjerrë foton e armëve të sekuestruara.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 20:21

Dy shtetas shqiptarë, një burrë e një grua, janë dënuar me burg nga gjykata e Ternit për tentativë përdhunimi të një shtetaseje ukrainase.

Postuar: 13/11/2019 - 19:25

Të martuar prej 15 vitesh, ata janë bekuar së fundmi me ardhjen në jetë të trinjakëve Amel, Mabel

Postuar: 13/11/2019 - 19:15

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë pranë “Zogut të Zi&rdquo

Postuar: 13/11/2019 - 19:07

Në datat 14 dhe 15 nëntor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Postuar: 13/11/2019 - 18:57

Ky që shihni në foto është Kreshnik Dashaj, 34-vjeçari i cili u gjet i pajetë në rrugë ditën e so

Postuar: 13/11/2019 - 18:20

Në një ceremoni të veçantë ditën e dëshmorëve në bazën ushtarake Camp Adazi në Letoni, u nderuan

Postuar: 13/11/2019 - 18:12

“Rreth 62% e marijuanës së sekuestruar nga policia greke në vitin 2018 në Greqi erdhi nga S