BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

Doli informacioni për arsenalin e armëve, merret vendimi i papritur për shefin e komisariatit të Cërrikut dhe dy zyrtarë të tjerë

Doli informacioni për arsenalin e armëve, merret vendimi i papritur

Nxorën informacion për armët në Elbasan, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut, Bilal Semanaj. Gjithashtu u pezulluan edhe dy zyrtarë të tjerë. Xhitozi dhe Semanaj dyshohet të kenë nxjerrë foton e armëve të sekuestruara.

 

 

Më të lexuarat