BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x
BREAKING NEWS

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i kanë në banka/ Vidhen të dhënat bankare, u gjetën në CD e databazës së pagave

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i
x

Aktualitet

Dollari bie nga "podiumi", ndodh e papritura me Euron

Dollari bie nga "podiumi", ndodh e papritura me Euron

Dollari amerikan ka regjistruar rënie të kuotës pas rritjes së ndjeshme që ka pasur gjatë gjithë kësaj periudhe teksa është blerë sot me 117.7 lekë dhe është shitur me 119 lekë sipas kursit të këmbimit lokal.

Monedha europiane sakaq ka shënuar rritje të vlerës pas një kohe relativisht konstante kur nuk ka pasur luhatje të ndjeshme të vlerës duke u blerë këtë mëngjes me 116.4 lekë dhe duke u shitur me 117 lekë.

Paundi britanik ka pasur një rritje të ndjeshme të kuotës mëngjesin e kësaj të marte pasi në raport me ditën e djeshme është blerë sot me 133 lekë dhe është shitur me 135. Lekë.

Referuar tregut të brendshëm valutor Franga zvicerane ka pasur një zhvlerësim ë raport me monedhën vendase duke u blerë këtë të martë me 118.5 lekë dhe duke u shitur me 120 klekë në raport me dje.