BREAKING NEWS

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital personi që u qëllua me silenciator dhe u gjet i shtrirë në mes të rrugës pranë Piramidës

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital
x

Aktualitet

Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë, Artan Hoxha nxjerr foton që po ‘thyen’ rrjetin

Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë, Artan Hoxha nxjerr foton

Administrata e Donald Trump mbylli sot drejtimin e SHBA dhe Joe Biden u betua si  presidenti i 46-të i SHBA-së. Ky ngjarje ka marrë reagime të shumta, ku mes tyre gazetari i njohur Artan Hoxha ka bërë një koment ironik. Komenti i Hoxhës vjen pas deklaratës së Donald Trump i cili tha se do rikthehet sërish. Hoxha publikon një foto të Trump me veshjen e burgut dhe shkruan:

“Respekte ...

“nese jam i liruar me kusht ne 2023,

une do te kandidoj perseri me 2024”

Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë, Artan Hoxha nxjerr fotonDonald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë, Artan Hoxha nxjerr foton