BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i minutës së fundit

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i
x
BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x
BREAKING NEWS

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon çastet pas goditjes së Berishës: U bllokuam, patëm...

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon
x
BREAKING NEWS

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të dashurën 19-vjeçare, merret vendimi i fundit për të riun shqiptar

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të
x

Gossip

Nga Ami e tek Rudina Hajdari, ja cilat ishin vajzat që u veshën me të zeza në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit (FOTO)

Nga Ami e tek Rudina Hajdari, ja cilat ishin vajzat që u veshën me

Mbrëmjen e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i dhanë fund beqarisë. Ata organizuan një dasmë spektakolare me më shumë se 300 të ftuar. Mes tyre nuk munguan as të ftuar të famshëm nga politika, ekrani dhe muzika.

Mirëpo, ajo që ra në sy ishte ngjyra e zezë. Shumica e vajzave të njohura që ishin pjesëmarrëse në dasmë ishin veshur me të zeza, nga fustanet e gjatë, të shkurtër dhe deri te body.

Siç dihet e zeza është një nga ngjyrat më fine, pasi ajo të tregon shumë ‘class’ në çdo kohë dhe shkon me çdo trup. Kjo mund të jetë edhe arsyeja pse bukuroshet e famshme kanë bërë këtë zgjedhje, sa praktike dhe me sharm.

Ami

Olta Gixhari

Erla Mëhilli

Dalina Buzi

Rudina Hajdari

Albana Vokshi

Marsela Cibukaj