BREAKING NEWS

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona rezultuan të infektuar ditën e sotme

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e
x

Aktualitet

Dorëzohet në Polici kryeprotagonisti i Thesarit të Shtetit, kush është pronari i kompanisë së njohur që grabiti 2 milionë euro

Dorëzohet në Polici kryeprotagonisti i Thesarit të Shtetit, kush

Kadri Shala është dorëzuar në Policinë e Kosovës. Kadri Shala, pronari i kompanisë “LDA Group” me bazë në Llapushnik të Drenasit, është dorëzuar në Policinë e Kosovës.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express dhe T7, vëllai i tij, Bedri Shala.

“Para gjysmë orë është dorëzuar vet në polici. Përkatësisht tek njësiti për Krime Ekonomike”, ka deklaruar për Express, vëllai i Kadri Shalës, Bedriu.

Më të lexuarat