Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dosja e shumëpërfolur e 'Toyota Yaris', zbarkojnë në Tiranë një grup prokurorësh belgë, takim urgjent tek Krimet e Rënda

Postuar: 23/07/2019 - 11:48

Ngjarja e 'Toyota Yaris' vazhdo të ketë të tjera zhvillime. Ditën e sotme ka mbërritur një grup prokurorësh belg në Tiranë për dosjen e shumëpërfolur.

Mësohet se prokurorët belgë janë duke mbajtur takime me prokurorët e Krimeve të Rënda dhe grupin e hetimit të dosjes.

Vizita e tyre në Tiranë është mbajtur sekret nga autoritetet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:42

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në zonën e "Unazës së Re&

Postuar: 23/08/2019 - 21:40

Mesa duket temperaturave të larta, erërave të nxehta dhe vapës ekstreme do t’i vijë fundi.

Postuar: 23/08/2019 - 21:20

Është riaktivizuar para disa orësh vatra e zjarrit një malin e Shëngjinit.

Postuar: 23/08/2019 - 20:38

Në Shëngjin flakët e kanë marrë seriozisht dhe nuk kanë ndërmend që të ndalen, që prej mbrëmjes

Postuar: 23/08/2019 - 20:19

Ditën e sotme, ashtu si çdo ditë, kryeministri Edi Rama ka publikuar mendimin e një aktoreje, e c

Postuar: 23/08/2019 - 19:39

Shumë vatra zjarri janë regjistruar në territorin shqiptar në këto ditë të nxehta, duke shkaktuar