BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Aktualitet

Dosja “Plumbi i Artë”/ Gazetarja e njohur zbulon detaje të forta: Dumani vetë nuk rezulton të ketë kryer asnjë vrasje, ja çfarë pritet të ndodhë në ditët në vijim

Dosja “Plumbi i Artë”/ Gazetarja e njohur zbulon detaje të

Gazetarja Etleva Delia ka folur mbrëmjen e sotme në një emision televiziv për dosjen hetimore të operacionit “Plumbi i Artë”, ku ka zbuluar dhe detaje të reja.

Sipas gazetares, të tjera emra dhe arrestime pritet të ndodhin në ditët në vijim. Gazetarja tregoi, se në dëshminë e Dumanit, ai ka treguar të dhëna për 17 vrasje, por që në asnjërën prej tyre pretendon se nuk ka vrarë asnjë.

“Do të ketë arrestime të tjera dhe emra të tjera. Dumani vetë nuk rezulton të ketë kryer asnjë vrasje. Të vetmen vrasje që ai ka thënë se do merrte pjesë ka qenë për vrasjen e vëllait të Talo Çelës. Janë dëshmi që kanë rezultuar të vërteta, por për ngjarje që dyshohet ai duhet të flasin persona të tjerë. Një pjesë e dosjes janë me emra të cunguar dhe s’janë bërë të ditura në gjykatë. Janë emra personash që janë nën hetim. Për politikanë nuk kam informacione”, u shpreh gazetarja.