BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Drejtoresha e Spitalit Durrës përplaset ashpër me ish-deputeten e PD-së: S'të vjen zor! Nuk e meriton fjalën zonjë

Drejtoresha e Spitalit Durrës përplaset ashpër me ish-deputeten e

Drejtoreshën e Spitalit rajonal të Durrësit, Nadire Jani ka reaguar ashpër pas akuzave nga ish-deputetja e PD-së Fatbardha Kadiu se ky institucion ka fshehur rastin e një pacienti të infektuar me koronavirus.

Ajo i quajti mjekët monstra.

Jani përmes një postimi në rrjetet sociale e indinjuar nga fjalori i përdorur nga ish-deputetja kundrejt bluzave të bardha shprehet se:

“Po zor nuk te vjen Fatbardha, se nuk e meriton fjalen zonje, kur na shan me fjalen MOSTER !!! Ne Spitalin e Durresit vine te gjithe pacientet qe dyshohen per Covid 19 dhe kjo nuk eshte e fshehte, pasi te gjithe e dine se pacientet qe shkojme ne Tirane nga spitali i Durresit nisen, nuk nisen nga ajri!”

Drejtoresha e Spitalit i drejtohet ish-deputetes duke thënë se:

“Mos te meret me “ zera” nga spitali Durresit, por te vi ti shohi si punojne e ku punojne brenda te gjitha protokolleve te OBSH !!!”.