Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

'Duhet t’ju kisha nxjerrë nga studio për këtë që thatë', Sonila Meço nxehet në emision 'live' me Koço Kokëdhimën (Video)

Video: 

Postuar: 15/05/2019 - 20:17

Gazetarja dhe drejtuesja e emisionit ‘Tempora’ në Ora News, Sonila Meço, nuk e ka pranuar akuzën e politikanit Koço Kokëdhima se të gjitha mediat dhe gazetarët në Shqipëri janë të blerë.

“Nuk mund t’i fusni të gjithë në një thesë”, replikoi Meço me Kokëdhimën, duke e paralajmëruar se për një akuzë të tillë duhet edhe ta kishte nxjerrë jashtë studios.

Kryetari i Partisë ‘Zgjidhja’ u përpoq të justifikohej dhe tha se akuza nuk ishte e personalizuar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 23:12

Moti ditën e nesërme pritet të jetë i ngrohtë, por nuk do të mungojnë as reshjet e shiut.

Postuar: 26/05/2019 - 22:28

Është përcjellë sot për në banesën e fundit, Ervin Devina, ish-punonjësi i policisë së shtetit i

Postuar: 26/05/2019 - 22:17

Trupi i të riut Dorian Licaj, i cili rezultonte i zhdukur që prej datës 30 Prill u gjet i varur d

Postuar: 26/05/2019 - 20:30

Automjetet që dalin nga kufiri midis Greqisë dhe Shqipërisë, nuk do të kontrollohen me vetëm nga

Postuar: 26/05/2019 - 20:17

Anila Bushi, një 38-vjeçare me pothuajse 20 vite martesë, thotë se nuk i intereson fare bashkësho

Postuar: 26/05/2019 - 19:13

Është kryer ekstradimi i shtetasit shqiptar R.K, 31 vjeç, lindur në Tepelenë, nga Vjena drejt ven

Postuar: 26/05/2019 - 16:54

Për mbi 20 vite kanë jetuar nën një çati, por Nazmia nuk është sjellë me vjehrrën ashtu siç është