Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Durrës, plas sherri në lokal, plagoset një person

Postuar: 14/11/2017 - 21:07

Sherri verbal mes dy personave në një bar-kafe në Sukth të Durrësit, ka degjeneruar në përdorimin e forcës.

Bëhet fjalë për një natë më parë, ku dy persona, përkatësisht 42 dhe 43 vjeç, pas një sherri verbal, janë përplasur me grushte me njëri-tjetrin.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur një natë më parë, dhe dy personat e konfliktuar janë 43-vjeçari me inicialet G.H. dhe 42-vjeçari A.D.. Ka qenë 43-vjeçari G.H. ai që ka goditur e kanosur shtetasin A.D, i cili më pas e ka kallëzuar në polici.

G.H. akuzohet për veprën penale “kanosje” dhe “plagosje e lehtë me dashje”, ndërsa materialet përkatëse janë referuar në Prokurori.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/02/2018 - 19:47

Të shtëna me armë janë shënuar mbrëmjen e sotme në Laç.

Nga të dhënat e para, raportohet për një person të plagosur.

Sipas informacioneve paraprake i plagosur ka mbetur Gent Bushi. Nuk dihen ende motivet e plagosjes, ndërsa një person është shpallur në kërkim.

 

 

Postuar: 17/02/2018 - 19:35

Mëgjesin e sotëm një tërmet 4.3 ballë i shkallës Rihter goditi juglindjen e vendit.

Postuar: 17/02/2018 - 19:24

Është arrestuar një nga autorët që plagosi me armë zjarri 2 persona në zonën e Selitës ditën e djeshme në Tiranë.

Postuar: 17/02/2018 - 19:00

Një person ka rënë sot në pranga pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Ngjarja ka ndodhur në Bardhaj të njësisë administrative Rrethina në Shkodër.

Postuar: 17/02/2018 - 18:57

Instituti i Gjeoshkencave njoftoi se sot pasdite nuk priten reshje, ndërsa të dielën pritet që reshjet të rifillojnë mbasdite në të gjithë vendin.

Postuar: 17/02/2018 - 18:42

Tirana po kthehet gjithnjë e më shumë në një qendër rajonale.

Postuar: 17/02/2018 - 18:37

Tre persona, mes tyre dy shqiptarë janë arrestuar këtë të shtunë nga karabinierët e Leçes, që kanë sekuestruar mbi 250 kg marijuhanë, raportojnë mediat lokale.