Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Durrës/ 44-vjeçarja shfrytëzohet për prostitucion

Postuar: 18/09/2018 - 20:38

Një rast i veçantë denoncimi ka mbërritur në Policinë e Durrësit. Një grua 54-vjeçare ka denoncuar se një 44-vjeçare shfrytëzohet për prostitucion, nga persona të paidentifikuar.

Burime nga Policia Vendore, bëjnë të ditur se pas këtij denoncimi, materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

Njoftimi

Më datë 17. 09. 2018, shtetasja E. E., vjeçe 54, banuese në Durrës, kallëzon se shtetasja V. E., vjeçe 44, dyshohet se shfrytëzohet për prostitucion nga persona të paidentifikuar. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 18:40

Këtë të enjte janë sekuestruar 36 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni për  kapjen e sasisë së lëndës narkotike është zhvilluar në Sajadhe të Igumenicës.

Postuar: 23/05/2019 - 18:37

 36 mijë gjimnazistë janë në ankth për mbarëvajtjen në provimet e Maturës Shtetërore.

Postuar: 23/05/2019 - 18:12

Në vazhdim të operacionit të policisë së Pordenone të Italisë ku u arrestuan 3 shqiptarë, pasi ak

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

Dy ditë para protestës së opozitës, në godinat qeveritare kanë nisur masat paraprake për sigurimi

Postuar: 23/05/2019 - 17:37

Një raport i ri arrin në përfundimin se trafiqet ilegale që rrjedhin përmes porteve, qyteteve dhe

Postuar: 23/05/2019 - 17:23

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Klement Zguri dhe Nënkryetari Denar Biba, pritën në

Postuar: 23/05/2019 - 17:07

Operacioni më i rëndësishëm anti-drogë i kryer nga Policia e Ravenës çoi në arrestimin e dy trafi