Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dy gra në Shkodër tentojnë vetëvrasjen, policia jep detajet

Postuar: 14/09/2018 - 23:34

Dy gra kanë tentuar ti japin fund jetës në Shkodër. Sipas Policisë vendore, mësohet se të dyja gratë kanë zgjedhur medikamente mjekësore, për këtë akt. Për fatin e mirë, pas ndihmës mjekësore, ato e kanë kapërcyer rrezikun e vdekjes.

Komisariati i Policisë Shkodër

Më datë 13. 09. 2018, në banesë, është vetëhelmuar me medikamente mjekësore, shtetësia B. Rr., vjeçe 36, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër. Neni 99 i Kodit Penal.

Më datë 13. 09. 2018, në banesë, është vetëhelmuar me medikamente mjekësore, shtetasja N. P., vjeçe 55, e cila ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/04/2019 - 15:53

Policia e Shtetit ka ndaluar shtetasin me iniciale O.S. të shpallur në kërkim, pasi ditën e sotme është paraqitur për të takuar një të dënuar.
 

Postuar: 18/04/2019 - 15:35

Policia e Vlorës ka zbardhur 12 vjedhje të ndodhura në periudha të ndryshme në qytetin bregdetar.

Postuar: 18/04/2019 - 15:23

Orët e para të ditës janë dominuar nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta në të gjithë

Postuar: 18/04/2019 - 15:20

Është shkarkuar nga detyra sot drejtori i Aviacionit Civil Krislen Keri.

Postuar: 18/04/2019 - 14:58

Në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News 24, vazhdoi të trajtohej historia e çiftit t

Postuar: 18/04/2019 - 14:46

Në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News 24, u trajtua historia e çiftit të azilantëv

Postuar: 18/04/2019 - 14:33

Qeveria gjermane miratoi projektin e "ligjit të kthimit të rregullt", në mënyrë që të m