Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Dy herë brenda një muaji", shqiptari kapet me kokainë në Itali, por nuk mbaron me kaq

Postuar: 18/03/2019 - 20:14

Një shqiptar në Itali ka rënë dy herë në pranga brenda një harku kohor prej një muaji, dhe në të dy rastet është kapur me drogë.

Veprimet e dyshimta të tij sollën edhe ndërhyrjen e policisë në Bastia Umbra, ku u zbulua aktiviteti i shit-blerjes së drogës nga ana e shqiptarit.

Ky i fundit sapo është parë nga policia ka tentuar të hedhë dy dozat me kokainë.

Pas arrestimit, policia zhvilloi kontrolle  në makinë dhe shtëpinë e shqiptarit, ku përveç drogës iu sekuestruan edhe 15 mijë euro dhe disa materiale për paketim.

Shqiptari ishte arrestuar në muajin shkurt dhe ishte dëbuar pasi ishte kapur për të njëjtën arsye.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 18:21

Militantët e PD kanë bllokuar rrugën 3 kilometra pranë Aeroportit të Kukësit, duke krijuar disa incidente për shkak të përplasjeve me forcat e policisë.

Postuar: 25/06/2019 - 18:10

Gazetari dhe publicisti Frrok Çupi ka komentuar  deklaratën e Metës se ringritja e Repu

Postuar: 25/06/2019 - 18:04

Ka nisur protesta e PD në Kukës kundër vizitës së kryeministrit Edi Rama i cili vijon fushatën

Postuar: 25/06/2019 - 17:10

Kreu i PD, Lulzim Basha u takua paraditen e së martës me të ngarkuarën me punë të SHBA-ve dhe me

Postuar: 25/06/2019 - 17:07

Ndonëse kreu i shtetit Ilir Meta edhe në deklaratën e sotshme nuk mohoi mundësinë e shpërndarjes

Postuar: 25/06/2019 - 16:20

Kur jemi 5 ditë larg nga data e zgjedhjeve situata politike në vend është e shoqëruar me tensione

Postuar: 25/06/2019 - 15:56

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës, ku Lavd