BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Aktualitet

"U mundova për 8 muaj, por nuk ia dola dot", Artan Hoxha jep mesazhin e fortë: Dy javë të trazuara i infektuar me koronavirus. Për fat të keq...

"U mundova për 8 muaj, por nuk ia dola dot", Artan Hoxha jep

Gazetari Artan Hoxha sapo ka njoftuar në rrjetet sociale se ka fituar betejën me koronavirusin. Pas dy javësh të trazuara, në beteje individuale dhe familjare, e përballuam me sukses së bashku me bashkëshorten, atë që rëndomtë po cilësohet, si virusi i shekullit”, shkruan Hoxha ku e quan një përvojë sfilitëse dhe të lodhshme. “Vetëm, kur krijuesi të bën një “xhiro” nga “honet e qoftelargut”, e kupton vlerën e vertete te jetes, te bashkeshortes, te familjes, te femijeve, te prinderve, te miqve dhe shokeve, gjithkujt qe te ndodhet prane..

Papritmas, gjendesh në nje shkretetire të frikshme, mes teje dhe krijuesit.

Aty, të vetmit engjëj mbrojtes, për dreq nuk jane propaganda cipëplasur e pushtetit, apo politika e dites, që te fut jo vetëm të dridhurat, por panikun...”, shkruan ndërtë të tjera Hoxha.

Më të lexuarat