Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dy vëllezër i bëjnë pritë dhe e qëllojnë me armë, plagoset rëndë 41-vjeçari në Bulqizë

Postuar: 16/06/2019 - 17:32

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Bulqizë, ku dy vëllezër kanë qëlluar me armë zjarri një 41 vjeçar.

Mësohet se dy vëllezërit kanë qëlluar me armë zjarri mbi makinën e B.D. dhe ky i fundit ka marrë lëndime në dorë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00 për motive të dobëta.

 Vëllezërit A.T.,  26 vjeç dhe M.T.. 32 vjeç janë shpallur në kërkim.

Ndërkohë policia ka ngritur pika kontrolli dhe ka krijuar zona për kapjen e tyre.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 20:07

Reshjet e shiut do të vazhdojnë edhe ditën e nesërme (20 nëntor) ku parashikohet të ketë shtrëngata, prandaj mos harroni ti merrni çadrat me vete dhe të visheni trashë.

Postuar: 19/11/2019 - 19:36

Gjyqtari i Gjykatës së Apelit të Durrësit, Arben Vrioni do të dalë ditën e nesërme para Komisioni

Postuar: 19/11/2019 - 19:30

Kryeprokurorja n ë detyrë, Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e re

Postuar: 19/11/2019 - 18:46

Një 42-vjeçar shqiptar ka dhunuar dhe kërcënuar prej vitesh bashkëshorten e tij rumune, me të cil

Postuar: 19/11/2019 - 18:39

Ish-deputeti i ndjerë i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi nesër bën 6 vite që është ndarë nga j

Postuar: 19/11/2019 - 18:13

Një tjetër aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Milot-Fushë-Krujë, ku një makinë ka pë

Postuar: 19/11/2019 - 17:52

Pasi drejtuesi i mëparshëm, Liridon Pula u arrestua për shpërdorim detyre dhe u la në burg nga Gj