BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x
BREAKING NEWS

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga atentati në Fushë- Krujë: E njëjta skuadër i bëri atentatin edhe...

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga
x

Aktualitet

Dy viktima e një në gjendje të rëndë, publikohen pamjet e tmerrshme nga aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës

Dy viktima e një në gjendje të rëndë, publikohen pamjet

Dy viktima dhe një i ri në gjendje të rëndë është bilanci i një aksidenti që ndodhi orët e para të së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Kanë dalë pamjet nga vendi i ngjarjes ku duket se përplasja me trafik-ndarësen ka qenë e rëndë.

Sipas informacioneve, se 26-vjeçari Arbër Tivari ka humbur kontrollin e automjetit ndërsa udhëtonte në këtë autostradë e për pasojë është përplasur me trafikndarësen.

Nga pamjet duket se automjeti është shkatërruar thuajse plotësisht, ndërsa për pasojë humbën jetën dy pasagjeret në automjet. Jetën e humbi 26-vjeçarja Silva Gjergji dhe një vajzë tjetër e cila ende nuk është identifikuar. 26-vjeçari Tivari ndodhet aktualisht në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Dy viktima e një në gjendje të rëndë, publikohen pamjet

Dy viktima e një në gjendje të rëndë, publikohen pamjet