Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dyshimet e para për vrasjen në Tiranë, ka të shoqëruar në polici

Postuar: 14/02/2018 - 22:07

Dyshimet për burrin e gjetur të pajetë në zonën e ish “Bllokut” në kryeqytet mbrëmjen e sotme, janë se ai është vrarë.

Në trupin e viktimës është dalluar një shenjë, që dyshohet se mund të jetë shkaktuar nga qitja e një arme zjarri.

Policia po verifikon për një makinë tip BMË që është parë pranë vend-ngjarjes.

Dyshohet se personi është qëlluar sapo ka dalë nga vetura e tij dhe autorët janë larguar me një BMË të zezë.

Disa persona janë shoqëruar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 4. Total votes: 19

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 21:01

Gazetari investigativ, Artan Hoxha i ftuar në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo”, ka treguar që nga fillimi ngërçin që ka patur në hetimin e dosjes “Shullazi”, dosje e cila ka krijuar kaos

Postuar: 24/09/2018 - 20:59

I pyetur nga gazetari Ilir Babaramo, gazetari Artan Hoxha ka thënë se shtyrja e gjyqit të Shullaz

Postuar: 24/09/2018 - 20:20

Miqësia është e shenjtë dhe e shtrenjtë, por jo në të gjitha rastet.

Postuar: 24/09/2018 - 20:02

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur në Tiranë.

Postuar: 24/09/2018 - 19:50

Gazetari dhe producenti Artan Rama ka kërkuar nga aktivistët dhe aktorët që të ngrejnë çadrat në

Postuar: 24/09/2018 - 19:50

Kryeministri Rama, në rubrikën e tij për ERTV, “Përgjigja ime”, ka replikuar sot&nbsp

Postuar: 24/09/2018 - 19:16

Policia e Lezhës ka dhënë detaje të reja rreth ngjarjes së rëndë në Torovicë, ku humbën jetë daja