BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Dyshohet për koronavirus, nisen drejt Tiranës analizat e gruas nga Memaliaj

Dyshohet për koronavirus, nisen drejt Tiranës analizat e gruas nga

Një 65-vjeçare në Memaliaj dyshohet se është infektuar nga koronavirusi. Mësohet se gruas i janë marrë analizat dhe janë dërguar në laboratorin e Tiranës.

Mësohet se ajo nuk ka historik udhëtimi jashtë Shqipërisë dhe as në zonat e prekura brenda vendit.

65-vjeçarja kishte shfaqur probleme serioze në rrugët e frymëmarrjes, kollë dhe temperaturë.

Deri më tani, nuk ka asnjë rast të konfirmuar me COVID 19 në Gjirokastër.