BREAKING NEWS

“Jeni një kukull shumë interesante”/ Lindita Nikolla merr menjëherë vendimin e fortë për Gaz Bardhin

“Jeni një kukull shumë interesante”/ Lindita Nikolla merr
x
BREAKING NEWS

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i kësaj bashkie në vend. Ja akuza e ngritur ndaj tij

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i
x
BREAKING NEWS

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE
x
BREAKING NEWS

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla bën veprimin që nuk pritej

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla
x
BREAKING NEWS

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në Shqipëri, java e ardhshme më e ftohta e vitit, ja temperaturat ekstreme që nuk janë parë në vendin tonë

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në
x
BREAKING NEWS

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit, Garda merr vendimin urgjent

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit,
x
BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x

Aktualitet

Dyshohet se vrau “amerikanin” në vendin fqinj, e pëson keq 38-vjeçari shqiptar

Dyshohet se vrau “amerikanin” në vendin fqinj, e pëson keq

38-vjeçari shqiptar, i cili shpallur në kërkim prej disa ditësh për vrasjen e 47 vjeçarit është kapur dhe arrestuar nga policia helene.

Shqiptari plagosi për vdekje grekun me nofkën “amerikan” në Kalamatë dhe më pas u fsheh në kafenenë e njërit prej dy grekëve që tashmë janë arrestuar për ndihmë ndaj një krimineli.

Aty ai grumbulloi rroba dhe ushtim për t’u nisur më pas në këmbë drejt malit, por kjo nuk ka i dhënë mundësinë që të arratisej për shumë kohë.

Nuk dihet nëse shqiptari kishte për qëllim vrasjen apo kanosjen, por goditje në këmbë i shkaktoi grekut gjakderdhje duke bërë që më pas të ndërronte jetë.