BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Aktualitet

E aksidentoi dhe i këput këmbën, kush është djali i ish-drejtorit të policisë që po drejtonte automjetin luksoz

E aksidentoi dhe i këput këmbën, kush është djali i

Pasditen e sotme një aksident i rëndë është regjistruar në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë ku një makinë tip ‘Benz’ përplasi një këmbësore.

Mësohet se drejtimin e mjetit luksoz e kishte Jehon Breçani, 19-vjeç. Ky i fundit është djali i Erzen Breçanit, ish-drejtorit të Policisë së Shtetit.

30 vjeçarja që është përplasur nga "Benzi" ndërsa ishte duke ecur në trotuar, ka humbur njërën këmbë. Ajo ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës ku i është nënshtruar një operacioni.

E aksidentoi dhe i këput këmbën, kush është djali i

Më të lexuarat