BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Aktualitet

E detyruan të konsumonte drogë, 20-vjeçares shqiptare i ndodh më e rënda (Zbardhen detajet)

E detyruan të konsumonte drogë, 20-vjeçares shqiptare i ndodh

Ka përfunduar me urgjencë në spital pasi është detyruar  të përdorë substanca narkotike, por 20 -vjeçarja nga Gjakova nuk e ka përballuar dot.

Mediat kosovare raportojnë se e reja ka pasur gjakderdhje nga hunda në momentin që ka mbërritur në spital.

“Viktima është detyruar që të përdorë substancën e dyshuar narkotike. Ajo ka pasur gjakderdhje nga hunda dhe aktualisht është e hospitalizuar në Spitalin e Gjakovës”,- njofton policia.

Deri në këto momente janë marrë në pyetje dy persona, ndërsa vazhdojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Më të lexuarat