Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E dhimbshme! Ndahet nga jeta socialisti i orëve të para, shoferi i Nanos dhe Majkos

Postuar: 15/03/2019 - 15:51

Ditën e sotme është ndarë nga jeta një socialisti i orëve të para Bashkim Lozi. Ky i fundit vdiq në moshën 62 vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë. Lajmi konfirmohet nga miqtë dhe të afërmit e tij. 

Njerëzit që kanë punuar me të e cilësojnë si një nga socialistët i cili ka sakrifikuar shumë në kohë të vështira.

Ai ka punuar si shofer i Fatos Nanos dhe Pandeli Majkos, në kohën kur ata mbanin postet kryeministrore.

Bashkim Lozi njihet si luftëtar i beteja të socialistëve, një prind, një njeri i shkëlqyer dhe mik i të gjithëve.

LAJM I HIDHUR/ Ndahet nga jeta socialisti i orëve të para

53399744_302041153813147_4094127456938622976_n.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 23:49

 Aksident rrugor me një të vdekur në aksin kombëtar që lidh Tiranën me Durrësin.Ngjarja ndodhi sonte rreth orës 21:45 , në superstradën Durrës-Tiranë, thanë për noa.al burime nga policia e Durrësit.

Postuar: 21/05/2019 - 23:14

Gjatë ditës së nesërme priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në të gjithë territorin.Si

Postuar: 21/05/2019 - 22:28

Është aksidentuar mbrëmjen e sotme autobusi i linjës Tiranë-Kamëz.

Postuar: 21/05/2019 - 22:19

Ndërsa kanë mbetur edhe pak ditë nga zhvillimi i zgjedhjeve për votimin e kryetarit të ri të Akad

Postuar: 21/05/2019 - 21:56

Agjencia e kontrollit kufitar e Bashkimit Europian, Frontex, u vendos për herë të parë jashtë BE,

Postuar: 21/05/2019 - 21:21

Zgjedhja e prokurorit të Rrethit Gjyqësor Shkodër, Vatë Staka si anëtar i Këshillit të Lartë të P

Postuar: 21/05/2019 - 20:00

Guardia di Finanza në Romë, ka kryer një operacion të gjerë kundër një organizate të dedikuar në