BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Aktualitet

E dhimbshme/ Pa dy djemtë e mbytur në liqen, babai humb ndjenjat në vendngjarje

E dhimbshme/ Pa dy djemtë e mbytur në liqen, babai humb ndjenjat

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur sot në liqenin e Prushit në Tiranë, ku 6 fëmijë shkuan të lahen, por dy vëllezër nuk dolën më në breg.

Fillimisht ka qenë 6-vjeçari që është mbytur. Më pas vëllai i tij 15 vjeç ka shkuar për ta shpëtuar por nuk ia ka dalë.

Por një skenë pikëlluese ka qenë ajo e babit të tyre kur i ka parë ata të vdekur të dy. Ai ka humbur ndjenjat në vendin e ngjarjes.

Ka qenë stafi mjekësor ai që i ka dhënë ndihmën e parë.

Familja nuk është mirë nga gjendja ekonomike dhe vëllezërit kishin edhe një motër.