BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Aktualitet

E ekzekutuan në makinë, identifikohet viktima në Elbasan, e plagosur dhe vajza që e shoqëronte

E ekzekutuan në makinë, identifikohet viktima në Elbasan, e

Everest Çaka është viktima e atentatit në Elbasan. Mësohet se e plagosur gjatë atentatit ka mbetur edhe bashkëshortja e tij, identiteti i të cilës ende nuk është bërë me dije.

Disa minuta më parë një atentat ndodhi në Elbasan ku deri më tani ka një të vrarë dhe një të plagosur, teksa autorët janë larguar nga vendngjarja.

Më të lexuarat