BREAKING NEWS

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të marrë vëmendjen e BE-së”, politologu zbulon arsyen pse Vuçiç nuk vjen në Tiranë

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x

Aktualitet

E frikshme/ Gomonia shkëputet nga makina që e tërhiqte dhe përfundon në trotuar, rrezikohen kalimtarët

E frikshme/ Gomonia shkëputet nga makina që e tërhiqte dhe

Një aksident i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shëngjin, ku një gomone është shkëputur nga makina që po e tërhiqte duke përfunduar në trotuar.

Sipas informacioneve, mësohet se mjeti lundrues është përplasur edhe me një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën kryesore të qytetit të Shëngjinit.

Fatmirësisht në momentin e ngjarjes, ka patur kalimtarë të shumtë, të cilët fatmirësisht arritën ta shmangin mjetin.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij incidenti.