BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Aktualitet

E frikshme/ Magazina përfshihet nga zjarri, rrezikohen tre banesa nga përhapja e flakëve

E frikshme/ Magazina përfshihet nga zjarri, rrezikohen tre banesa nga

Një magazinë me bazë ushqimore për bagëti është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në fshatin Zheje të Kurbinit.

Sipas informacioneve, mësohet se pranë godinës së magazinës ndodhen edhe tre banesa, të cilat janë të rrezikuara të përfshihen nga flakët nëse ato vazhdojnë të përhapen.

Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhen dy zjarrfikëse të cilat po punojnë për izolimin e flakëve.

Ndërkohë edhe banorët e zonës i kanë ardhur në ndihmë me mjete rrethanore për të bërë të mundur izolimin e vatrës së zjarrit.