Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E ftuan në festë, 16-vjeçarja italiane përjeton tmerrin, përdhunohet nga shqiptarët dhe shokët e tyre

Postuar: 14/10/2019 - 18:33

Një vajzë 16-vjeçare ishte e ftuar së bashku me tre miq në një festë në shtëpinë e një prej të pandehurve.

Sipas akuzave pesë të pandehurit – K.P. dhe R.S., 19 vjeç me origjinë shqiptare dhe miku i tyre maroken I.H., dhunuan seksualisht njërën prej vajzave para syve të të tjerëve.

Vajza u detyrua të përballonte poshtërimin para syve të grupit, por askush nuk bëri asgjë për ta mbrojtur. Fillimisht, e mitura u hodh në një shtrat dhe u sulmua në mënyrë kafshërore ndërsa një sulm i dytë seksual ndodhi në banjë.

Tre djemtë më të rritur, u paraqitën në gjykatë duke kërkuar pezullim të gjobave në këmbim të punëve publike. Edhe dy të shtatëmbëdhjetë vjeçarët, proceset e të cilëve përfunduan në Milano para Gjykatës së të Miturve, bënë zgjedhje të ngjashme.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 11:46

Policia ka shkuar disa herë në banesën e Agim Kajmakut nisur nga urdhër-arresti që Prokuroria ka lëshuar për të.

Postuar: 18/11/2019 - 11:24

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në aksin Fushë Krujë-Laç.

Postuar: 18/11/2019 - 11:13

Një autobus dyshohet se ka përplasur një këmbësor në Tiranë

Postuar: 18/11/2019 - 10:37

Ditën e djeshme u bë publik lajmi se modelja e njohur, Kejvina Kthella i kishte bërë kërkesë Gjyk

Postuar: 18/11/2019 - 10:25

Mëngjesin e sotëm KPK ka marrë një vendim të prerë ndaj gjyqtarit të Gjykatës së Apelit Durrës, A

Postuar: 18/11/2019 - 10:11

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin resh