BREAKING NEWS

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me koronavirus janë identifikuar në 24 orët e fundit në vendin tonë

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Aktualitet

E ftuan në festë, 16-vjeçarja italiane përjeton tmerrin, përdhunohet nga shqiptarët dhe shokët e tyre

E ftuan në festë, 16-vjeçarja italiane përjeton tmerrin,

Një vajzë 16-vjeçare ishte e ftuar së bashku me tre miq në një festë në shtëpinë e një prej të pandehurve.

Sipas akuzave pesë të pandehurit – K.P. dhe R.S., 19 vjeç me origjinë shqiptare dhe miku i tyre maroken I.H., dhunuan seksualisht njërën prej vajzave para syve të të tjerëve.

Vajza u detyrua të përballonte poshtërimin para syve të grupit, por askush nuk bëri asgjë për ta mbrojtur. Fillimisht, e mitura u hodh në një shtrat dhe u sulmua në mënyrë kafshërore ndërsa një sulm i dytë seksual ndodhi në banjë.

Tre djemtë më të rritur, u paraqitën në gjykatë duke kërkuar pezullim të gjobave në këmbim të punëve publike. Edhe dy të shtatëmbëdhjetë vjeçarët, proceset e të cilëve përfunduan në Milano para Gjykatës së të Miturve, bënë zgjedhje të ngjashme.

 

Më të lexuarat