Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E gjetën të shtrirë përdhe me fraktura në kokë, vdes në spital vlonjati (Emri)

Postuar: 16/05/2019 - 13:30

Një person ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës tre ditë pas ishte dërguar me fraktura në kokë dhe pjesë të tjera të trupit. Viktima është Alfred Deliaj rreth 50 vjeç. Bëhet me dije se ai ishte gjetur me fraktura para tre ditësh te sheshi i Flamurit, ndërsa më pas u dërgua në spital.

Por pavarësisht ndihmës nga mjekët ai ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme. Sipas burimeve nga policia, ai dyshohet se ka qenë në efektin e alkoolit dhe nuk dihet si ka ndodhur ngjarja, e cila është raportuar si aksidentale. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 19:50

Një çiklist me shtetësi italiane është aksidentuar pasditen e sotme, duke pësuar dëmtime të rënda.

Ngjarja ka ndodhur në Sarandë, ndërsa çiklisti i aksidentuar është identifikuar si Massimo Rossa.

Postuar: 23/05/2019 - 19:36

Tre 15-vjeçarë kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti rrugor në qytetin e Fierit.

Postuar: 23/05/2019 - 19:01

Në rrugën e “Elbasanit”, në një garazh, ka rënë zjarr në rrethana ende të paqarta.

Postuar: 23/05/2019 - 18:40

Këtë të enjte janë sekuestruar 36 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.

Postuar: 23/05/2019 - 18:37

 36 mijë gjimnazistë janë në ankth për mbarëvajtjen në provimet e Maturës Shtetërore.

Postuar: 23/05/2019 - 18:12

Në vazhdim të operacionit të policisë së Pordenone të Italisë ku u arrestuan 3 shqiptarë, pasi ak

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

Dy ditë para protestës së opozitës, në godinat qeveritare kanë nisur masat paraprake për sigurimi