BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Aktualitet

E humbur prej 3 ditësh/ Gjendet 15-vjeçarja nga Vlora, adoleshentja kishte përfunduar në...

E humbur prej 3 ditësh/ Gjendet 15-vjeçarja nga Vlora, adoleshentja

Gjendet në Fushë-Krujë vajza e mitur që prej tre ditësh rezultonte e zhdukur në Vlorë.

Babai i 15 vjeçares e ka kërkuar fillimisht në Berat, por nuk ka e gjetur dhe më pas ka arritur ta gjejë në një banese ne Fushë Krujë.

Ende nuk dihet se me kë ka udhëtuar deri në Fushë-Krujë 15 vjeçarja Liço.