Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E humbur prej disa ditësh, gjendet vajza 16-vjeçare

Postuar: 12/09/2018 - 14:46

Një vajzë 16-vjeçare është gjetur pasi ishte shpallur e humbur prej dy ditësh.

Ngjarja ka ndodhur në Korçë, teksa rezultoi kishte shkuar në Durrës.

Familjarët kanë thenë se nuk i dinë arsyet se përse ishte larguar, ndërsa vëllai i vajzës K. Rika ka shkuar për ta marrë.

16-vjeçarja ishte zhdukur nga banesa pa lenë asnjë gjurmë dhe familjarët nuk patën kontakt.

Ende nuk janë bërë me dije arsyet e largimit të saj nga Vloçishti për në qytetin bregdetar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 08:32

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku një apartament është përfshirë nga zjarri e për pasojë një person ka humbur jetën.

Postuar: 25/09/2018 - 08:21

Një person ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët.

Postuar: 25/09/2018 - 08:17

Sot pritet të jepet pretenca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij.

Postuar: 25/09/2018 - 08:13

Gjashtë nga 11 të arrestuarit e operacionit “Oazi”, u njohën mesditën e djeshme me ma

Postuar: 25/09/2018 - 08:11

Ka shkuar në 5 numri i personave të arrestuar në vijim të operacionit “TVSH”, të cilë

Postuar: 25/09/2018 - 07:18

E martë, 25 shtator:  Moti do të jetë  me kthjellime dhe kalime

Postuar: 24/09/2018 - 23:48

Një adoleshent që drejtonte autoveturën pa patentë, ka aksidentuar për vdekje një 33-vjeçar në Sh