Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“E kam një dashuri, por...”, ja çfarë shkruante gardisti në rrjetet sociale para se të vriste gruan

Postuar: 12/02/2019 - 10:18

Gardisti Alket Arapaj që mëngjesin e sotëm vrau gruan ishte musliman dhe shpesh në rrjetet sociale hidhte predikime fetare. Në një prej këtyre postimeve Alket Arapaj fliste për dashurinë, ku thoshte se kishte një dashuri të madhe dhe u bënte apel ndjekësve të tij që të vlerësonin familjen.

Por, duket se vet Arapaj nuk e ka respektuar familjen pasi me armën e shërbimit vrau bashkëshorten e tij Ervilma Seferi. Përveç predikimeve fetare, Alket Arapaj hidhte shpesh foto edhe me personalitete shtetërore dhe me kolegët e tij të Gardës së Republikës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 12:27

Policia e Tiranës arrestoi sot një 23-vjeçar, i akuzuar për plagosje, ngjarje kjo e ndodhur një vit më parë.

Postuar: 23/08/2019 - 11:34

Një 23 vjeçar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë.

Postuar: 23/08/2019 - 10:52

Të paktën pesë persona kanë humbur jetën në një koncert të reperit të njohur Algjerian Abderraouf

Postuar: 23/08/2019 - 10:46

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me vrasjen e 26-vjeçarit, Indrit Çela në një vilë në Tiranë.

Postuar: 23/08/2019 - 10:37

Janë bllokuar dhe janë kthyer në vendin e origjinës 387.1 ton mish i importuar kryesisht nga Braz

Postuar: 23/08/2019 - 09:55

Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore ngjarja e ndodhur ditën e djeshme, në rrugën “Mu

Postuar: 23/08/2019 - 09:55

Një incident i pazakontë ndodhi mbrëmë në studion e Çim Pekës, teksa po intervistonte kreun e Par