Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E kishte parkuar para shtëpisë, shkrumbohet makina në Vlorë

Postuar: 16/03/2019 - 08:18

Një automjet është djegur në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, makina Opel Vectra me targa VL 7522 C është djegur në lagjen "Lirim".
 
Makina është në pronësi të shtetasit me iniciale G.H., ndërsa dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.
 
Edhe pse zjarrëfikësja ka mbërritur shpejt në vendngjarje, mjeti është shkrumbuar plotësisht. Nuk dihen autorët e ngjarjes apo motivet se përse ka ndodhur zjarrvënia e qëllimshme.
 
Policia është duke hetuar ngjarjen për të bërë të mundur edhe kapjen e autorëve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/03/2019 - 22:40

 Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish deputetin Dashamir Shehi në studion e Opinion. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano i ka thënë ish-deputetit: Ke pi nndonjë gotë.

Postuar: 21/03/2019 - 21:47

 Gazetari dhe analisti Mentoi Kikia tha në "360 gradë" se Presidenti Ilir Meta mun

Postuar: 21/03/2019 - 21:37

 Ne media po qarkullon një lajm se Rama dhe Basha janë takuar në Vienë.

Postuar: 21/03/2019 - 21:12

Një automjet tip benz është djegur në zonën e Kakarriqit në Balldren, Lezhë.

Postuar: 21/03/2019 - 20:31

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën St. Galler-Ring të Bazelit në Zvicër.

Postuar: 21/03/2019 - 20:19

Ralf Gjoni u betua sot në Kuvendin e Shqipërisë pas pranimit të mandatit të deputetit, i cili u s

Postuar: 21/03/2019 - 19:33

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Velipojë.