BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Aktualitet

E kishte për të lindur ditën e sotme/ Vrasja makabre e gruas shtatzënë, gazetarja zbardh detaje tronditëse: I rrezikohet familja, kanë filluar hetimet për punonjësit e policisë

E kishte për të lindur ditën e sotme/ Vrasja makabre e gruas

Në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Kosova me gazetaren Leonita Bajrami, deklaroi se autori i vrasjes së gruas shtatzënë në oborrin e maternitetit në Kosovë vijon të mbetet i lirë.

Ndërkohë ajo ka deklaruar se rrezikohet edhe familja e viktimës nga 31-vjeçari, dhe se Policia tashmë ka rrethuar banesën e familjarëve.

“Kanë filluar hetimet për punonjësit e policisë, pasi kanë qenë në dijeni për problemet mes çiftit.

Sot pritej të lindtte, dhe ajo është vrarë në oborrin e spitalit, aty edhe ku ndodhet sigurimi i maternitetit.

Edhe familja e viktimës është në rrezik sepse burri i saj e di se ku banojnë, pavarësisht se policia ndodhet aty dhe ka rrethuar banesën”, deklaroi Bajrami.