Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E mitura belge e akuzoi për përdhunim, i dashuri i saj rrëfehet në Polici: Kishim pirë, por nuk...

Postuar: 12/07/2019 - 20:06

Një turiste e mitur ka denoncuar në Policinë e Gjirokastrës të dashurin e saj se e kishte përdhunuar.

22-vjeçari nga Belgjika u shoqërua menjëherë në Polici ku edhe u mor në pyetje.

Mësohet se ai ka dëshmuar në polici se të dy e kishin tepruar me pijen por nuk kishin bërë asgjë jashtë dëshirës.

 “Ne ishim duke bërë qejf dhe kishim pirë. Kishim abuzuar me pijen por nuk bëmë asgjë jashtë dëshirës,”- tha i riu në polici.

Ditën e sotme një e mitur ka bërë një denoncim në policinë e Gjirokastrës ku ka akuzuar të dashurin e saj se ka abuzuar seksualisht me të. Ngjarja ka ndodhur në Gjirin e Gjipes. Belgu 22-vjeçar është lënë i lirë pas marrjes në pyetje.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 17:09

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, OSHEE njofton se dy ditët në vijim, 19 dhe 20 shtator, do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona në kryeqytet.

Postuar: 18/09/2019 - 16:55

Komisioneri Publik ka ankimuar në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit vendimin e Komisionit të Pavarur

Postuar: 18/09/2019 - 16:29

Një 47-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, nën akuzën e dhunimit dhe kërcënim

Postuar: 18/09/2019 - 15:33

Vrasja e ish-policit Santiago Malko tronditi Tiranën.

Postuar: 18/09/2019 - 15:03

Prokuroria e Padovas ka nisur hetimet mbi vdekjen e 33-vjeçarit italian që pësoi frakturë në kokë

Postuar: 18/09/2019 - 14:53

Një histori njerëzore dhe një apel për ndihmë që nënë e bir të vazhdojnë jetën normale.

Postuar: 18/09/2019 - 14:16

Një ndryshim ligjor që ka hyrë në fuqi së fundmi u kërkon bizneseve të deklarojnë në zyrat rajona