BREAKING NEWS

Yuri Kim deklaroi se Basha ka në dorë fatin e Shqipërisë / Paralajmërimi ‘bombë’ i Spartak Ngjelës: Shqipëria merr fund nëse…

Yuri Kim deklaroi se Basha ka në dorë fatin e Shqipërisë /
x

Aktualitet

E nisën urgjent në spital, mësohet gjendja shëndetësore e Maks Haxhisë

E nisën urgjent në spital, mësohet gjendja shëndetësore

Avokati i njohur Maks Haxhia ka pësuar sot një hemoragji cerebrale, ku i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

Bëhet me dije se Haxhia ka dalë nga salla e operacionit dhe gjendja e tij është stabilizuar.

Avokati vuan nga aneurizma, dobësimi dhe çarja e aortës së gjakut, një sëmundje e fshehtë që rrezikon të jetë fatale.