BREAKING NEWS

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital personi që u qëllua me silenciator dhe u gjet i shtrirë në mes të rrugës pranë Piramidës

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital
x

Aktualitet

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër politikanet shqiptare më të suksesshme (FOTO)

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Ajo është padyshim një ndër politikanet shqiptare më të dashura. Majlinda Bregu ka zhvilluar dje një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku pyetjet nuk ishin vetëm për politikën, por edhe jetën e saj jashtë profesionit. Ish-ministrja ka zbuluar foton e saj të preferuar dhe gjejeni çfarë? Shkrepja që i pëlqen më shumë i përket fëmijërisë.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Ndërsa një tjetër ndjekës i ka kërkuar një foto me të bijën. Nëse prisnit diçka të kohëve të fundit, mbase do zhgënjeheni, pasi Bregu ka publikuar një foto me Kejdën foshnje, në dukje nga një udhëtim jashtë Shqipërisë, ku ndër të tjera bie në sy pamja e ish-ministres, e cila nuk ka ndryshuar pothuajse fare me gjithë kohën që ka kaluar.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Mesa duket këto foto Majlinda i lidh me kujtime të bukura të së shkuarës, jo më kot janë zgjedhja e parë për të.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një