BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Aktualitet

“E pabesueshme, por e vërtetë”, Milaim Zeka ndan lajmin e hidhur për dy artistët shqiptarë: Ndërruan jetë në të njëjtën ditë!

“E pabesueshme, por e vërtetë”, Milaim Zeka ndan lajmin e

Gazetari i njohur, Milaim Zeka ka bërë me dije se piktori Maliq Musa dhe këngëtari  Ismet Bogujevci, të dy shokë me njëri tjetrin kanë ndërruar jetë në të njëjtën ditë.

Postimi i Milaim Zekës

E pabesueshme, ama e vertete

Maliq Musa, njeri dhe piktor. Ismet Bogujevci, njeri dhe kengetare, ishin shoke te ngushte mes veti. Dyte shkuan per ne boten tjeter, te njejten dite.

Razija, nuseja e Maliqit, mikesha Ismetit, i ka kujtuar permes kesaj fotografie. Maliqin e kam pas shok, qe nga viti 1997, kur e takova ne Londer. Ismetin bajagi jaran. Dyte kane ikur ne boten e pakthyeshme. Zoti i paste dergu ne Parajse!

“E pabesueshme, por e vërtetë”, Milaim Zeka ndan lajmin e

Më të lexuarat